SIENŲ DEKORAVIMAS DAŽAIS. KAS TAI?


Sienų dekoras yra svarbi interjero dizaino dalis, o dažai yra vienas iš populiariausių būdų sukurti elegantišką ir unikalų interjero įvaidzį, bei jaukią atmosferą. Jei ieškote būdų, kaip įkvėpti savo namams ar biurui naujos gyvybės, sienų dekoras yra puikus pasirinkimas. Sienų dekoras prideda ne tik grožio, bet ir tampa išskirtiniu funkcionaliu elementu Jūsų namų ar darbo erdvėje.

Pirma svarbi dalis, į kurią reikia atkreipti dėmesį, yra tinkamų dažų pasirinkimas. Kokybiški dažai ne tik netrūkinės, bet ir išliks gražūs ilgą laiką. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamus atspalvius, kurie padės sukurti norimą kambario atmosferą. Nuo minimalistinių iki maksimalistinių, nuo šviesių iki tamsių – kiekvienas dekoras yra unikalus.

Sienų dažymas yra ne tik tiesiogiai susijęs su tinkamų dažų pasirinkimu, bet ir su tinkamu sienų paruošimu. Prieš pradedant dažyti, sienos turi būti nuplautos, o jei reikia, ir išlygintos. Taip pat rekomenduojama naudoti giluminį gruntą, kad sienų paviršius būtų geriau parengtos dažymui.

Pasirinkę tinkamus dažus ir gerai paruošę sienas, galite pradėti dekoravimo procesą. Įvairios sienų dažymo technikos leidžia sukurti skirtingus efektus. Pavyzdžiui galite pasirinkti dažyti sienas viena spalva arba sukurti geometrinius modelius, naudojant skirtingas spalvas. Taip pat galite pasirinkti nudažyti tik vieną sieną, kad sukurtumėte akcentą.

Nepamirškite, kad sienų apdaila yra tiek praktinis, tiek estetinis sprendimas. Dažai naudojami dekoravimui apsaugo jas nuo neigiamų išorinių veiksnių ir gali būti lengvai valomos. Taip pat dekoruoti sienas galima ne tik svetainėje ar miegamajame, bet ir virtuvėje, vonios kambaryje ar net erdvėse, kur lankosi daug žmonių (pvz. restorane).

sienų dekoras

Ruošiantis darbams visada rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie Jums padės pasirinkti tinkamus dažus ir įgyvendinti geriausius sienų dekoravimo sprendimus.