Kaip Tinkamai Pasiruošti Darbų Pradžiai?


Sienų dekoravimas yra puikus būdas atnaujinti jūsų namų interjerą. Tačiau, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, svarbu tinkamai pasiruošti. Šis straipsnis suteiks jums patarimų, kaip tinkamai paruošti sienas dažymui.

• Nuimkite seną dažų sluoksnį. Jei senas dažų sluoksnis yra trapus ar nelygus, jį reikia nuimti. Tai galima padaryti specialiais dažų šalinimo produktais arba rankiniu būdu naudojant šveisto grandiklį. Jei senas dažų sluoksnis yra tvirtas ir glaudžiai priklijuotas, jį galima palikti kaip pagrindą.

• Jei sienos yra glaistytos, jos turi buti nugruntuotos giluminiu gruntu. Mes vistiek naudosime savo gruntą, tačiau tai padės pasiekti auksčiausią kokybę.

• Uždenkite plyšius ir įtrūkimus. Plyšiai ir įtrūkimai gali sukelti dažų nelygumus ir sugadinti visą dažymo procesą. Todėl rekomenduojama uždenkti juos tinkamu lyginimo produktu. Prieš pradėdami darbus patikrinsime sienas ir sutvarkysime smulkius trūkumus, tačiau glaistymo darbų mes neatliekame.

• Nuvalykite sienas. Prieš dažymą sienas reikia nuvalyti, kad ant jų nebūtų dulkių ar kitų nešvarumų. Tai galima padaryti naudojant vandenį ir neutralias valymo priemones arba specialų sienų valymo produktą.

• Uždenkite grindų ir apdailos detalės. Rekomenduojama grindų ir apdailos detales uždengti plastikine danga ar popieriumi, taip apsaugant juos nuo dažų (Atliekame patys).

• Uždenkite langų rėmus ir kontaktinius taškus. Prieš dažymą rekomenduojama apsaugoti langų rėmus ir kontaktinius taškus lipnia juosta, kad jie nebūtų apdengti dažų (Atliekame patys).

darbų pradžiai

* Visada prieš pradedant darbus rekomenduojame pasidaryti eskizą. Tai 60×40 cm dydžio bandomasis dekoras, kuris kainuoja nuo 70 eurų pasirinktinai nuo dekoro tipo. Taip geriausiai įsitikinsite ar Jums tinka išsirinkta spalva ir ar viskas dera su interjeru.